Mindez igazából lényegtelen, hiszen ezen ellenértékek szimplán veszettül magasak, ráadásul az egységek valószínűleg nem képesek túlteljesíteni az Intel hasonló árfekvésű, ám szignifikánsan kevesebbet fogyasztó Core i7-es ellenlábasait. Jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy az AMD szimpla sajtós fogásként vetette be a központi egységeket, eladni valójában nem is kíván belőlük. Komolyabban érdekel az IT? Informatikai, infokommunikációs döntéshozóknak szóló híreinket és elemzéseinket itt találod.

  1. Debrecen
  2. AMD FX-9590 8-Core 4.7GHz AM3+ vásárlás, olcsó Processzor árak, AMD FX-9590 8-Core 4.7GHz AM3+ boltok
  3. PGO Fórum, beszélgetés Processzorok témában 2. oldal
  4. Radeon R9 390 | Gépigény.hu

Debrecen

11. 09:02Hasznos számodra ez a válasz? Kapcsolódó kérdések:

AMD FX-9590 8-Core 4.7GHz AM3+ vásárlás, olcsó Processzor árak, AMD FX-9590 8-Core 4.7GHz AM3+ boltok

Gratu! az én kérdésemre is tudtok majd válaszolni? plsss. fontos lenne. (jah Asrock 970 Ex3-asom van) Lap tökéletes, a táp azon belül h cm pontos típusa + vga? De így elsőre elég lesz, én cm silent pro 600al hajtottam. Szerintem bírja az a táp (mértékkel), de tedd fel a kérdésed az FX topikban is (biztonság kedvéért) L bozont(veterán) Blog Nagyon jó kis teszt. Én is azon gondolkozom egyfolytában, hogy FX8320 vagy egy i5. Nagyon kipróbálnék egy Intelt, viszont tényleg elég húzós. Előbbi kb 10eFt ráfordításból meglenne (feltételezve, hogy a lapomat nem kell cserélni). Míg az Intel legalább 30eFT+. Sajnos a használt proci árak is az egekben vannak, szokás szerint. Egy 2500K is bőven jó lenne, de 40e alatt nem láttam még. mod. : Egy 270X kihajtása lenne amúgy a cél, de az FX-et sem járatnám nagyon 4-4, 2GHz felett. antikomcsi(veterán) Blog Azért jó ilyet is olvasni, mert legalább látható objektív teszt is, és tudjuk, hogy aki ért hozzá, az mire számíthat. Ez az írás teljesen hihető és korrekt.

Bár a Gelid Solutions hűtőit nálunk nehéz beszerezni, aki hűtőt keres és lát egy Antarctica-át az egyik webshopban, azonnal csapjon le rá.

PGO Fórum, beszélgetés Processzorok témában 2. oldal

A Gelid Antarctica ventilátora egy a már egyre népszerűbb, 140 mm-es lekerekített kerettel ellátott, 120 mm-es ventilátorokra jellemző csavarhellyel rendelkező ventilátor. A HDB (Hydro Dynamic Bearing) csapágyazással ellátott, PWM vezérlésű ventilátor 400 és 1500 RPM között képes működni, mellyel maximálisan 27, 8 dB(A) zajszintet képes elérni ami nagyon jónak modható. A 4 pines, hálós borítású, 350 mm hosszúságú kábel processzor és gépház hűtésére is alkalmassá teszi a ventilátort. A dobozban a tartozékok között megtaláljuk az AMD és Intel foglalatokhoz használható rögzítő elemeket. Ezeknek a kellékeknek köszönhetően a Gelid Antarctica az Intel Socket 775, 1155, 1156, 1366, 2011 (a rögzítőt külön kell megvásárolni), 1150 és 1151 foglalatokkal, valamint az AM2/ AM2+/ AM3/ AM3+/ FM1 és FM2 foglalatokkal kompatibilis, azaz az összes modern processzor fölé felszerelhető. A dobozba a gyártó "elrejtett" egy tubus GC-Extreme hővezető pasztát is, emellett egy Gelid feliratú házmatricát is kapunk.

Az Anandtech szerint a 7-Zip fekszik az új processzoroknak, itt az 1800X az i7-6900K-et megelőzve az első helyen végzett, amely teljesítményt a Prohardver mérése is alátámasztja. A WinRAR a relatíve magas memória késleltetés már nem ennyire kedveli az újdonságot, ami így csak az Intel nyolcmagosai mögött tudott végezni. A videotömörítés sem akad meg a Ryzen torkán, bár az Anandtech szerint az eredmény itt is nagyban függ a formátumtól, míg H. 264 mellett körülbelül 16, addig HEVC mellett csak bő 2 százalék a i7-6900K-hoz mért lemaradás. A Prohardver a VideoLAN x264-ével is megmérte a processzort, itt az 1800X már jobbnak bizonyult az i7-6900K-nál. DTP-ben, azaz a kiadványszerkesztéshez szükséges alkalmazásokban is jól muzsikált a Ryzen. A Tom's Hardware népszerű Adobe alkalmazásokkal vizsgálódott, amelyekből a több magot használó After Effects alatt a leggyorsabbnak bizonyult a Ryzen. A jellemzően kevesebb, 2-4 magot kiaknázó Photoshop, Illustrator, és InDesign alatt viszont már "csak" az i7-6900K-t sikerült megelőzni, az i7-7700K végig az AMD processzora előtt maradt.

Radeon R9 390 | Gépigény.hu

Kicsit kizökkent az élményből, még akkor is, ha azért titkon hálát adunk azért, hogy nem vetik ránk magukat még ők is... Emellett a környezeti elemeket is szükséges kihasználni: egy képesség felnyitás után a székeket és az asztalokat rárúghatjuk az ellenfelekre feltartóztatva ezzel őket, a magasabb helyekről pedig a mélybe taszíthatjuk a rosszfiúkat, ha ügyesek vagyunk. Ezenkívül érdemes folyamatosan mozgásban lenni, átsiklani pultok felett, átvetődni az asztalokon, hogy tisztes távolból kontrollálhassuk a ránk zúduló támadók tömegét máskülönben könnyedén sarokba szorítanak bennünket, annak pedig tudjuk, mi a vége. A Sifu összességében nagyon stílusosan fest, a rajzos művészeti dizájn kifejezetten jól áll neki, a kamerakezelése pedig remekül adja vissza az akció sodró lendületét, és még piszok látványos is. Bár a pályák kellően változatosak, két összecsapás helyszíne között azért gyakran kihaltak, feleslegesen nagynak érződnek, és bár igyekeztek zsúfoltan berendezni őket, a statikus tárgyak halmazai ellenére is kissé sterilek - de hát nem is egy AAA stúdió produktumáról van szó, hanem 30 ember lelkes munkájáról.

Tue, 06 Dec 2022 19:56:03 +0000