Az idei szezont már a felnőtt NB I-es csapattal kezdhette meg, amit mondani se kell óriási elismerésnek él meg. Persze tudja Bence és immár érzi is, hogy itt teljesen más intenzitású edzéseken kell akár napi többször is részt venni, de nagyon élvezi, mivel szeretne folyamatosan fejlődni! Elsősorban fizikálisan és kondiban, de minden szinten van előre lépésre még szüksége. Meglepődött, de nagyon jól esett neki, hogy Nagy Károly vezetőedző adott máris perceket neki, az NB I-es csapat felkészülési meccsein. Szerencsére "Csoki" nem ijedt meg a lehetőségtől és többször jól beszállva, gólokkal hálálta meg a bizalmat. Erősségének tartják a lövő technikáját, ami egy szélsőnek különösen fontos tulajdonsága. Szeretné kiemelni, hogy mind Nagy Károly vezetőedző intései, mind Császár Gábor szavai rengeteget jelentenek neki, hiszen további motivációt ad neki az, hogy ilyen szakemberek foglalkoznak vele. Célja az idei évben az, hogy tudjon debütálni éles meccsen is az NB I-es felnőtt csapatban. Ezért minden követ megfog mozgatni, és ahogy fogalmazott "Csoki" rajta nem fog múlni!

Magyar

Pick Szeged4 2. Telekom Veszprém2 3. MOL-Tatabánya KC2 4. Csurgói KK2 5. HE-DO B BRAUN Gyöngyös2 6. Sport36-Komló2 7. Balatonfüredi KSE0 8. Ferencvárosi TC0 9. Dabas KC0 10. HSA NEKA0 11. Budai Farkasok - Rév Group0 12. HÉP-Cegléd0 13. Fejér B. Á. L. -Veszprém0 14. CYEB-Budakalász0 « 2022. október » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 A Kék Tigrisek ellátogattak a Grundfos üzemébe. Nézd meg az eseményről készült videós beszámolónkat!

Lehet, hogy először még nem vettek komolyan, amikor pedig komolyan vettek, akkor már késő volt. Nem tudom, nekik is muszáj lett volna a 2 pont a saját szurkolóik előtt. " A lengyel Plockban légióskodó Szita mát tavaly is ott volt a dánok ellen, és akkor is öt gólt lőtt, akkor azonban vereség lett a vége. Átlagban 45 percet van a pályán a lengyel ligában és a BL-ben, vagyis neki bírnia kell a sorozatterhelést. - így foglalta össze a szakmai stábról az érzéseit. Bóka Bendegúz a védekezésben egészen új szerepkörben mutatta meg új oldalát, nem hagyta levegőhöz jutni az irányító, Laugét. Remélte, ha már alkalmasnak gondolta őt a Gulyás István-Nagy László-Chema Rodriguez, akkor nem is okoz csalódást. Biztosan voltak csúszások, és rossz váltások, de ezt is lehet gyakorolni. Erővel bírja még, noha neki nincs cseréje, és a regeneráció után Izland ellen is szeretné megmutatni a tudását. Mentálisan és fizikálisan is a topon lehet szerdán. Bóka az egyetlen a magyar válogatottból, aki még nem hibázott lövést, ötből ötször volt eredményes.

Győztes rangadóval kezdett otthon a MOL Tatabánya | MOL Csapat

nagy bence kézilabda o

Támadásban Lékai behúzódott középre irányítani, Sipos lement, Bóka Bendegúz ment ki a szé indult jól a meccs, és akkor enyhén fogalmaztunk. Máthé Dominik hetest rontott, leendő párizsi csapattársával, a 173 centiméter "magas", villámgyors Luc Steinsszel képtelen volt mit kezdeni a magyar védelem. Bánhidi befordulásai tartották a lelket a társaiban. De nem sokáig, a 12. percben 3-7-es állásnál nyomta meg az időkérést jelző duda gombját Nagy László. Chema Rodríguez edző hevesen gesztikulálva magyarázott, a szövetségi kapitány a háttérbe húzódott. Bő negyedóra után Miklert Székely Márton váltotta a kapuban, és a pontatlanul kezdő Szita helyére Bodó, Lékai helyére Hanusz Egon érkezett. Variálta a sorokat a kapitány, de Máthé újabb kihagyott hetesével mélyült a válság, Székely életmentő bravúrjaival tartotta meccsben a csapatot, az ötgólos hátrányt sikerült háromra faragni a szünetre (10-13). A második félidőt Székely kivételével az alapértelmezett legjobbjaival kezdte a magyar válogatott. Lékai hetesével rögtön sikerült közelebb férkőzni, majd Bóka Bendegúz lerohanásgólja újra élesztette az addig pislákoló magyar reményeket.

Sport365.hu - KÉZILABDA - Férfi válogatott

Óriási küzdelemben tartotta otthon a két pontot a Ferencváros ellen a HE-DO B. Braun Gyöngyös, amely újabb győzelmével megszilárdította harmadik helyét a tabellán. Telt ház fogadta a csapatokat a harmadik és a negyedik helyezett rangadóján a Dr. Fejes András Sportcsarnokban, ahol a mérkőzés kezdődobását az az Erdős Ákos végezte el, akinek a megsegítéséért összefogott a gyöngyösi kézilabdás közösség. A kétéves egri kisfiúnál gerinc eredetű izomsorvadást (SMA) diagnosztizáltak. Ákos kezeléséhez a GYKK a mérkőzés bevételéből kétszázezer forinttal járult hozzá, ugyanakkor egy mez-licitet is elindított, hogy szurkolóink is segíthessenek Ákosnak. A licit 2019. november 23-án 17 órakor zárul. A kezdődobás megható pillanatai után mindkét csapat idegesen kezdte a találkozót, a velőt rázó hangulatban a mieink léptek el két góllal, de a fővárosiak gyorsan egyenlítettek, és tartották is az ikszet egészen a hetedik percig, amikor ismét sikerült két góllal meglépnünk (6-4). A 11. percben Vilovszki kiállítása miatt emberhátrányban játszottunk, amikor a korábban Gyöngyösön játszó Kovacsics ismét egalizált, két perccel később azonban ismét kettő volt ide (9-7).

Hírek

Az eredmény alakulása: 6. perc: 4-4, 12. p. : 9-7, 18. : 10-10, 24. : 11-11, 36. : 16-15, 42. : 21-16, 48. : 23-21, 54. : 25-23. Kiállítások: 8, ill. 6 perc. Hétméteresek: 5/2, ill. 1/0. Értékelések: Konkoly Csaba: – Ingadozó játékot nyújtottunk, a szívünk és az akaratunk mellett fantasztikus szuroklótáborunk emelt ki győztesen bennünket az egyenlő erők küzdelméből. Horváth Attila: – A védekezésünk jól működött, de támadásban voltak hiányosságaink. Amikor lehetőségünk lett volna fordítani, rendre nem tudtuk átlépni a saját árnyékunkat.

nagy bence kézilabda salary

House

Kétgólos hátrányban a Ferencváros A Ferencváros 33-31-re kikapott a román Steaua Bucuresti otthonában a férfi kézilabda Európa-liga selejtezőjének második fordulójában, a párharc keddi, első mérkőzésén. Otthon nyert a Debrecen és a Mosonmagyaróvár is A DVSC három forduló után is százszázalékos a női kézilabda NB I-ben, miután pénteken vendéglátóként 13 góllal legyőzte a Dunaújvárost. A Tatabánya legyőzte a Ferencvárost A Tatabánya házigazdaként 37-30-ra legyőzte a Ferencvárost a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Kettős győzelemmel jutott tovább az FTC Az FTC múlt szombaton, a párharc első mérkőzésén 36-27-re győzött Nagybányán. A második kör sorsolása kedden délelőtt lesz, az onnan továbbjutó csapatok a csoportkörbe kerülnek. Kemény csatában nyert a Ferencváros a Komló ellen A helyezésekért még az utolsó bajnoki fordulóban is hatalmas csatákra van kilátás. A Ferencváros nyert Balatonbogláron és Kisvárdán is A Ferencvárosi TC férfi kézilabdacsapata egyetlen találattal nyert a NEKA otthonában, míg a nők 11 góllal nyertek Kisvárdán.

Kettős győzelemmel jutott tovább az FTC az Európa-liga második selejtező körébe. 49750 Válogatott kézilabdázók tartanak órákat középiskolásoknak, középpontban az Európa-bajnokság 39024 Február 7-én, vasárnap a megnyitó ünnepséggel megkezdődött az olaszországi Cortina d`Ampezzóban az alpesisí világbajnokság. A Magyar Sí Szövetség vezetése a legeredményesebb és legígéretesebb válogatott sízőit indítja el, akik a technikai számokban bizonyíthatnak majd. 37651 A magyar válogatott avatja fel első csoportmérkőzésével a Budapesti Multifunkcionális Sportcsarnokot. 37167 Az FTC-HungaroControl férfi kézilabdacsapatának válogatott átlövője, Nagy Bence megtanult házat szigetelni az önkéntes karantén idején. 30460 Bár hivatalosan csak a péntek esti megnyitóval veszi kezdetét a II. Európa Játékok Minszkben, a nap folyamán már rendeztek versenyeket, a magyarok három sportágban voltak érdekeltek. 23311 A Ferencváros szerződtette a Tatabánya fiatal kézilabdázóját, Nagy Bencét. 22019

Értesüléseink szerint a mindenhez IS értő baloldali képviselő, TÓTVÁRADI-NAGY BENCE a szociális terület után egy újabb állást kapott, ezúttal a Váci Sportcsarnokban. E képviselőről mindenki tudja, hogy városunk büszkeségeinek, a női kézilabda csapatnak egyik törzsszurkolója. Erre még akár büszke is lehetne, de arra a városházi tevékenységére, amelyet a szeretett csapata érdekében tett, igazán nem lehet büszke! A megválasztása után, 2019-ben az első szavazások egyikén azonnal leszavazta az új csarnok építését! A folytatásban pedig megszavazta a bérleti díj emelését, amely lépés után visszavonulót kellett fújni a városvezetésnek, mert a csapat az elköltözést fontolgatta. Egy olyan csapatról beszélünk, mely a város egyik legnagyobb reklámhordozója, olimpikont és válogatott sportolókat ad a városnak. Támogatás helyett, szurkolóként eddig csak elvonást és többletköltséget szavazott meg! A címben a LELKIISMERETRŐL írtunk. Nyilvánvaló azonban, hogy a képviselőnek ilyen nincs!